1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Sarıyer Su Kaçağı Bulma

Sarıyer su kaçağı tespiti İstanbul


Sarıyer su kaçağı bulma ve tamirat yada onarım gibi bölgesel olarak yapılması gereken işlemleri en hassas şekilde yapmak için geleneksel olarak uygulanan klasik yöntemler yerine cihazla sızıntı tespiti yapmaktadır. Cihazlar kullanarak modern teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanmayı amaçlamaktadır. Modern teknolojik cihazların kullanılması ile suyu taşıyan ve iletilmesini sağlayan boru sistemlerindeki çatlak yada kırıklar kısa sürede tespit edilebilmektedir. Evlerinizde yada binanızda su kaçakları olduğunda çeşitli şekillerde kendini belli etmektedir. Bu belirtilerden bazıları tavanlarda sararma görülmesi, sararmaların yanında küflenmenin olması, kötü kokuların oluşması ve damlacıklar şeklinde biriken suyun toplanmasıdır. Bu belirtiler Sarıyer su kaçağı bulma işi yapan uzman ekiplerce sık rastlanılan belirtiler arasında gösterilmektedir.

Sarıyer’de cihazla su tesisatı kaçağı bulma

Eğer sizlerde yukarıda verilen su sızıntı belirtileri ile karşılaşın yada karşılaşmayın tesisatlarınızda kaçak olup olmadığını öğrenme amacında iseniz sorunuzu hemen Sarıyer su kaçağı tespiti yapan ekiplere bildirebilirsiniz. Bu tavsiyenin nedeni nedir diye soracak olursanız, sokağınızda yada mahallenizde yer alan sıradan tesisatçılık hizmeti verenlerin aynı arıza tespitlerini cihazlar kullanmadan yaptıklarını söylemek mümkün olur. Kaçak su sızıntılarını tespit etmek amacıyla cihaz kullanılmadığı zaman problemin kaynağını tespit etme amaçlı olarak fayanslarınızın kırılması yada sızıntı görülen yerdeki döşemelerin kazılması gerekebilir. Bu durum extradan maddi hasarların oluşması anlamına gelir. Aynı sorun su kaçağı bulma işi yapan uzman ekipler tarafından çözülmeye çalışıldığında bahsi geçen olumsuzluklar ile karşılaşılmaz.

Robot kameralı sistemle görüntüsü su arızalarının tespiti

İşin sadece maddi hasarlarla belirlenen ekonomik boyutunun yanında geleneksel arıza tespit çalışmaları başka sıkıntıları da beraberinde getirebilmektedir. Örnek olarak normal yöntemlerle tespit edilen su kaçaklarında kaçak olan bölgenin evin tuvaleti olması durumunda, tuvalette sızıntı olan bölgenin onarımı bitinceye kadar su kullanılmaması gerekmektedir. Benzer şekilde temiz su temini yapılan kısımlarda da bu gibi bir sorun oluşabilir. Bu da ortaya çıkan maliyetlerden sonra başka bir mağdur edici durumun ortaya çıkması demektir. Sarıyer su kaçağı bulma hizmetinde ise bu gibi bir durumun oluşması sözkonusu olmamaktadır. Çünkü su kaçağı tespiti yapmak kısa bir zaman almaktadır. Aynı şekilde arıza olan bölgenin onarılması da kısa sürede tamamlanabilmektedir. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşanması söz konusu olmamaktadır.