1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

İstinye Mh

0 Comment

Sarıyer İstinye Mahallesi su tesisatçısı ustası

Musluklarınız su akıtmaya başladıysa, bataryalarınız eskidiyse, klozetiniz arıza yaptıysa, sifonunuz çekmiyorsa yani tesisatınızda sorunlar başladıysa, bunların hemen giderilmesi gerekir. Bu evinizdeki hijyenisağlar, sağlığınızı riske etmeden sorundan kurtulmanıza yardımcı olur. Sarıyer İstinye Mahallesi su tesisatçısı olarak tesisatınızı yeniden kullanımınıza sunarız.

Sarıyer İstinye Mahallesi su kaçağı bulma cihazla

Su kaçağında borudan çıkarak serbest kalan su etrafta olumsuz etkilere neden olur. Bunu hemen fark edemeseniz bile, ay sonunda gelen su faturanızın yüksekliğinden anlamalısınız. Hemen evinizde tesisata yakın olan duvarlara bakarsanız, kabarmayı ve nemi görebilirsiniz. Sarıyer İstinye Mahallesi su tesisatçısı olarak su kaçağını dedektörle tespit ederiz. Kırmadan kolayca bundan kurtulmanızı sağlarız.

Sarıyer İstinye Mahallesi kırmadan tıkanıklık açma

Tıkanıklık olan giderlerin tespit edilmesinde kameralı cihaz kullanılırsa, evinizdeki fayanslarınkırılmasına gerek kalmaz. Sarıyer İstinye Mahallesi su tesisatçısı olarak ustalarımız kameralı özel bir cihaz kullanarak giderlerdeki tıkanıklığı tespit eder. Bundan sonra giderlerde tıkanıklık yapan yabancı madde robotla kırmadan dışarıya çıkarılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir